Producent akcesoriów wędkarskich

Salix Abla to nie tylko firma, ale już znana marka zajmująca się od 30 lat produkcją wyposażenia i akcesoriów wędkarskich. Posiadamy bogate doświadczenie zawodowe dlatego też nasze produkty są przemyślane i wykonane z materiałów najwyższej jakości. Wszystkie produkty wykonujemy ze sprawdzonych i wyselekcjonowanych materiałów, wykorzystując nowoczesne i niezawodne metody produkcji. W procesie produkcyjnym szczególną uwagę zwracamy na staranne wykończenie oraz na wcześniej testowane przez wędkarzy ergonomiczne wzornictwo. Jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy.

Nasze wyroby

W naszej ofercie znajdą Państwo przede wszystkim: pokrowce na wędki i siatki, kosze wiklinowe, podbieraki drewniane, torby, plecaki, chlebaki wędkarskie oraz inne akcesoria niezbędne podczas wędkowania. Wszystkie wyroby spełniają nie tylko wymagania techniczne, ale także oczekiwania wymagających wędkarzy. Nasze produkty są projektowane przez wędkarzy dla wędkarzy dlatego są praktyczne i trwałe.

Sprzedaż hurtowa i detaliczna

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów w naszym internetowym sklepie wędkarskim oraz do wykorzystania ich na wyprawach wędkarskich organizowanych przez naszą firmę. Zaopatrujemy hurtownie oraz sieci sklepów na terenie całego kraju, a także w Europie.

Jako producent jesteśmy w stanie zaproponować korzystne warunki cenowe, jak i szybki czas realizacji. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i propozycje, to dzięki nim możemy się stale rozwijać.

Prezentacja produktów

Pokrowce na wędki

Torby i plecaki wędkarskie

Zapraszamy do współpracy.

 © 2023 Salix Alba – FLIEGENFISCHEN IN POLEN, ANGELREISEN, KRAKAU. POKROWCE, TORBY I AKCESORIA WĘDKARSKIE
PA